top of page

VIEŠI

RENGINIAI

317450483_5415529508573870_4044088755387278399_n.jpg

Nuo rugsėjo iki gegužės kartą per mėnesį kviečiame į atvirus istorijų apie nesėkmes renginius.

Jų metu 4-5 drąsūs pranešėjai dalinasi dar niekur negirdėtomis istorijomis, jautriausiais ir juokingiausiais savo profesinio gyvenimo momentais.
Įsivaizduokite: stovite prieš 200, 300 ar net 400 žmonių auditoriją ir galbūt jie nič nieko apie jus nežino, tačiau nuo šios akimirkos tikrai žinos, kaip stipriai susimovėte. Ar baisu? Tikrai taip!

Renginio formatas:
Kiekvienas pranešėjas savo istorijai papasakoti turi 15 minučių ir 10 paveikslėlių.
Po istorijos seka dar 12 minučių Q&A laikas, kai klausimus užduoda žiūrovai ir moderatorius.

Tai - ypatingi ir vieninteliai tokio tipo renginiai Lietuvoje. Atvykite nustebti, apstulbti, pasijuokti ir įsikvėpti!

PRIVATŪS

RENGINIAI

Fail Nights gali vykti ir jūsų įmonėje ar renginyje!

Renginių, seminarų, konferencijų ir medijos rinka yra perpildyta verslo sėkmės liudijimais ir istorijomis. Tuo tarpu kiekvienos sėkmės pagrindas yra visi prieš tai buvę bandymai, nepasiteisinusios taktikos ir strategijos, išdavę partneriai, netinkamai parinkta rinka ar kontraversiška komunikacija bei kasdieniai maži ar dideli nepasisekimai, iš kurių galima pasimokyti.

Privatus Fail Nights renginys yra unikali galimybė ne tik sukurti išskirtinę patirtį kolegoms, partneriams ar bendruomenei, bet ir stiprinti pozityvią klaidų kultūrą įmonėje.

Mes padedame pasirinkti geriausias istorijos ir pranešėjus, padedame pasiruošti, pasirūpiname repeticijomis ir renginio moderavimu. Kiekvieno privataus renginio turinys yra derinamas individualiai.

Simona Laiconaitė

AUGIMO SESIJOS KOMANDOMS

Klaidos - galingas komandos auginimo įrankis, jei tik yra išnaudojamos teisingai.

Nėrimas į klaidas ir nesėkmes stiprina asmenybes ir komandas - gimsta ne tik daugiau bendrų temų, bet atsiranda ir netikėtų augimo krypčių, sustiprėja pasitikėjimas vienam kitu ir savimi, randasi naujos kūrybiškumo ir atsakomybės galimybės, bręsta atsparumas, kuriasi inovavimo įpročiai ir tradicijos.

Klaidų kultūra komandoje ir įmonėje yra viena iš temų, apie kurią diskutuojame augimo sesijų metu. Ją ne tik verta, bet ir apsimoka kurti sąmoningai - su planais ir pasitikėjimu. Mes padedame tai padaryti.

Mokymų, praktinių dirbtuvių ir augimo sesijų turinys kuriamas ir pritaikomas individualiai, atsižvelgiant į komandų patirtis, problemas, poreikius ir tikslus.

1. Day_one_evening_Jauniskis_ (149 of 229).jpg

FEILAI, BET EMEILAI

Nori gauti papildomo turinio, interviu su pranešėjais ir žinią apie išankstinius pigesnius bilietus? Prenumeruok naujielaiškį!

PAKALBAM!

bottom of page