top of page

FAIL NIGHTS - vieninteliai tokio formato renginiai Lietuvoje.

 

Kol kitų renginių, konferencijų ir net medijų rinka yra perpildyta sėkmės istorijomis ir liudijimais, mes ištraukiame netikėčiausias ir slapčiausias užkulisių istorijas. Skatiname atvirai ir drąsiai kalbėti apie nesėkmes, kartu kurti pozityvią klaidų kultūrą Lietuvoje bei priimti klaidas natūralia proceso ir progreso dalimi.

 

Kviečiame kurti tvarų ir sveiką požiūrį į projektus, verslą, karjerą ir gyvenimą!

 UNIKALIOS   ISTORIJOS 

Kiekviename renginyje ant scenos lipa 4-5 drąsūs pranešėjai, kurie dalinasi nepatogiomis ir dar niekur nepasakotomis istorijomis apie savo profesinius pralaimėjimus.

 IŠSKIRTINIS   FORMATAS 

Kiekvienas pranešėjas savo istorijai papasakoti turi 15 minučių ir 10 paveikslėlių. Po istorijos sėdame pokalbiui - klausimus užduoda ir publika.

 SAUSAKIMŠA   SALĖ 

Retai kada bilietų pakanka visiems - Fail Nights pranešėjus pasitinka sausakimša salė smalsių, atvirų ir palaikančių žiūrovų. Nedelsk įsigyti bilieto į artimiausią renginį - paskutinę minutę jo jau nebebus.

 VISIEMS 

 ATVIRI 

Mūsų scena yra atvira įvairaus profilio pranešėjams ir istorijų spektrui. Neriame ir į didelius, brangius ir garsiai skambėjusius feilus, ir į beprotiškai juokingas neįtikėtinų atsitiktinumų virtines. Renginiuose savo pralaimėjimais dalinosi virš 200 pranešėjų nuo diplomato iki mokytojo, nuo ugniagesio iki youtuberio, nuo TV prodiuserio iki biurokrato.

bottom of page